خانه| فروشگاه بــــروز و آنلاین می باشد. | پيام
آپلود عکس

فروشگاه بـــــروز و آنلاین می باشد. ---- سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

لاک و قلم خشگیر خودرو


 در دو رنگ مشکی و سفید

اگر خودرو شخصی تان برایتان مهم است و بسیار به ظاهر و طول عمر 

خودرو اهمیت میدهید!؟

با این قلم لکه ، خط و خش روی خودرو خود را بدون نیاز به پولیش از 

بین ببرید و هزینه ای برای پولیش متقبل نشوید.قيمت 1500000ريال

لاک و قلم خشگیر خودرو
لاک و قلم خشگیر خودرو
لاک و قلم خشگیر خودرو
[ ]
        
قیمت : 150,000  تومانلاک و قلم خشگیر خودرو

اگر خودرو شخصی تان برایتان مهم است و بسیار به ظاهر و طول عمر خودرو اهمیت میدهید؛ پس دغدغه از بین نرفتن رنگ خودرو را هم دارید. با معمولی ترین اتفاق ها رنگ خودرو شما آسیب میبیند مانند تابش نور خورشید، فضولات پرندگان، باران های اسیدی، تصادف و اصابت اجسام، شست و شوی خودرو، بخار و مواد شیمیایی، کیفیت پایین رنگ‌ها و پولیش‌های خودرو، تمیز نکردن خودرو، سن خودرو و ... . پس یکی از اتفاق هایی است که برای همه با هر نوع خودرویی میافتد و همانطور که میدانیم نمیتوان برای هر خط و خش ساده و یا حتی رنگ پریدگی های بزرگ به متخصص مراجه کرد. بلکه باید یک متخصص خوش قیمت و جیبی همراه خود داشته باشیم که همیشه در دسترس باشد و در لحظه خیالمان را از بابت ظاهر خودرو راحت کند.

لاک و قلم خشگیر خودرویی که در تصویر میبنید میتواند به دلیل طراحی خوبی که دارد همیشه همراه و در دسترستان باشد. دو کاره میباشد و هم به صورت قلم و هم با استفاده از براش به صورت لاک قابل استفاده است که کاربردش را در کوچک ترین خط و خش و در هر قسمت خودرو تکمیل میکند. در دو رنگ مشکی و سفید طراحی و تولید شده است. حجم بسیار مناسبی دارد و نیاز به هزینه مجدد در طولانی مدت نخواهید داست. البته این قلم دارای یک ویژگی منحصر به فرد است که از متخصص هم منخصص تر میباشد؛ شما میتوانید با این قلم لکه، خط و خش روی خودرو خود را بدون نیاز به پولیش از بین ببرید و هزینه ای برای پولیش متقبل نشوید.

این قلم دوکاره همانطور که پیشتر ذکر شد در دو رنگ مشکی و سفید تولید شده است و هم به صورت قلم و هم با استفاده از براش به صورت لاک قابل استفاده میباشد. از بین برنده هر گونه خط و خش و لکه بوجود آمده به هر دلیلی بدون نیاز به پولیش! در حجم 12 میلی لیتر و در ابعاد 12 در 2 و وزن 50 گرم طراحی شده است. آسان و سبک برای استفاده و در دسترس بودن، پرکاربرد و واجب و البته مقرون به صرفه با با کیفیت ترین طراحی و ساخت.

رنگ سفید و مشکی تو پیام اعلام کنید

قیمت این محصول 150000تومان


[ ]
        
قیمت : 150,000  تومان

قيمت : 600000 ريال
قيمت : 700000 ريال
قيمت : 1500000 ريال
قيمت : 3800000 ريال
قيمت : 12000000 ريال
قيمت : 2200000 ريال
قيمت : 1700000 ريال
پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت | لوازم جانبی لوازم خـــــــودرو